ALEMDAR PLASTİK ve KIRTASİYE SAN. TİC. A. Ş.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen klasör üreticilerinden olan firmamız; 1972 yılında klasör mekanizması üretimiyle kırtasiye sektörüne ilk adımını atmıştır. Üretimini ve tecrübesini sektörün ihtiyaç ve talebi doğrultusunda 1989 yılında büro klasörü üretimine doğru yönlendirmiştir. İlk yıllarda yıllık 600.000 adet üretim kapasitesiyle faaliyet gösteren firmamız ilerleyen yıllarda teknolojik gelişmeleri takip etmeye devam etmiştir. 13.000 m2 lik yeni fabrikasında, 80 çalışanı ve otomasyon ve markalaşmaya yaptığı yatırımlar ile üretim kapasitesini yıllık en az 18.000.000 adede yükseltmiştir.

Firmamız başarısını nitelikli ham madde, ileri teknoloji, uzman çalışanları ve profesyonel yönetim şekline borçludur. Kalitenin ilk adımı aslında, kalite ve başarısını dünya çapında ispatlamış firmalarla iş birliği içinde bulunmaktır. Üretim parkurlarımız, ebatlama, sıvama, etiketleme, montaj ve paketleme olmak üzere beş ana bölümden meydana gelmektedir. Klasör üretiminin her aşamasında otomasyon sistemleri ile yüksek tirajlı üretim sağlanmaktadır. Yaptığımız Ar-Ge çalışmaları ile sektör ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşitliliğimizi her geçen gün arttırmaktayız. Üretim portföyünde standart büro klasörlerinin yanı sıra 2 halkalı, 4 halkalı büro ve öğrenci klasörleri ile özel klasörlerinde üretimi bulunmaktadır. Firmamız her zaman yüksek kalitede ürün, hızlı sevkiyat ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Alemdar Plastik ve Kırtasiye A. Ş. Yirmi yılı aşkın tecrübe, üretim kalitesi ve ihracattaki başarılı çalışmalarıyla ile, Türkiye’nin üretim ve kalite gücünü en iyi şekilde temsil etmektedir.

MİSYONUMUZ

 • Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan üretim anlayışı ile
 • Üretim teknolojilerini takip ederek ve ürünlerinde uygulayarak
 • Doğaya, çevremize ve insanlığa duyarlı
 • Satış öncesi ve sonrası müşterileri memnuniyetini ilke edinerek
 • Başarısını çalışanlarının ve müşterilerinin desteği ve azminden alarak
 • Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda sürekli büyüyerek, sektöründe lider bir şirket olmaktır.

VİZYONUMUZ

Sektöründe geleceğe yatırım yapan, insana değer veren ve gelişimci bir yapıya sahip olmaktır. Verdiği tüm hizmetlerde alanımızda en iyisi olmaya devam ederek sektöründe örnek şirket olmak, yenilikçi, uzman, dinamizm sahibi, yüksek kalite anlayışı ile en iyisi olmak adına beklentileri en üst düzeyde karşılayarak sektörünün liderlerinden olmaktır. Doğru zamanda, doğru ürünleri kullanıcı ile buluşturmak ve gelişen bu süreçte dünya standartlarında hizmet kalitesini yakalama, sektördeki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, iş ortaklarının her zaman ve birinci derecede tercih ettiği, sektöründe lider bir şirket olmaktır. Yüksek kalite için, yeniliğe ve değişime açıklığımız, disiplin ve dakikliğimiz, güler yüzlü iletişimimizle sizlere hizmet hiç aklımızdan çıkarmayacağımız ilkemiz olacaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

 • Alemdar Plastik ve Kırtasiye Sanayi Ticaret A.Ş. ‘de belirlenen hedefler doğrultusunda işlerin en doğru şekilde; ulusal ve uluslararası mevzuatlara uygun yapılmasını sağlamak,
 • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlamak ve cevap vermek
 • Şirket olarak benimsemiş olduğumuz değerlerle yüksek kalite standartlarını sunabilmek,
 • Verilen hizmeti taahhüt edilen zamanda bitirebilmek,
 • Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek,
 • Çalışanların gelişimi için sürekli eğitimler vermek,
 • Takım anlayışı ile çalışmak,
 • Hep en iyi ve kesintisiz olarak hizmet verebilmek için çalışmak, ana politikamızdır.

İHRACAT

Şirketimiz, Türkiye’de klasör dosyası üretimindeki hızlı gelişimi sonrasında, bu alandaki lider üretici markalardan birisi haline gelmiştir. Üstün kalitesi, zamanında teslimi ve servisi ile ofis klasörü ve halkalı dosya klasörü üretiminde yüksek kapasite ile hizmet veriyoruz. Ürünlerimizi, dünyanın her yerine sorunsuz bir şekilde ihraç ediyoruz. Konu çevre, sağlık ve kitlelere karşı sorumluluk olunca; zararları asgariye düşürmek konusunda her şeyi yapıyoruz. Farkındayız ki, kullanıcı açısından marka seçimindeki ana etkenler markanın sağlık ve güvenliğe verdiği değerlerdir. Ürünlerimizde kadmiyum, fitalat veya toksik elementler bulunmamaktadır.

Alemdar Plastik ve Kırtasiye A. Ş. Yirmi yılı aşkın tecrübe, üretim kalitesi ve ihracattaki başarılı çalışmalarıyla, Türkiye’nin üretim ve kalite gücünü en iyi şekilde temsil etmektedir.

%100 geri dönüşümlü mermer tasarım kâğıt ya da PVC kaplı ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz; lütfen arayın: +90 212 734 36 75 (pbx) ya da e-mail atın: sales@alemdarsan.com  info@alemdarsan.com Ekibimiz sizden gelecek bütün sorulara cevap verecektir.

YÖNETİM DEPARTMANI

Deniz Gökçe Yılmaz

Dış Ticaret Sorumlusu
deniz@alemdarsan.com

Işılay Sarıcan

Dış Ticaret Sorumlusu
isilay@alemdarsan.com

Aygül Çavdar

Muhasebe Sorumlusu
aygul@alemdarsan.com

Burcu Anıl

Muhasebe Sorumlusu
burcu@alemdarsan.com

Gülşah Yılmaz

Satınalma Sorumlusu
gulsah@alemdarsan.com

Deniz Tüfekçi

Asistan

Pelin Güngör

Üretim ve Planlama Sorumlusu
pelin@alemdarsan.com

Kadir Vatanperver

Kalite Sistem Sorumlusu
kadir@alemdarsan.com

BELGELERİMİZ

FUAR KATILIMLARIMIZ